Vybrat kategorii

Batoh Biker, Pinguin - objem 25 l

U tohoto produktu je možné vybírat ze 3 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: batoh
  • Objem: objem 25 l
  • Model: Biker
  • Značka: Pinguin
  • Prodejce: makalu.cz

ve středu, 30. října u Vás 1 177,00 Kč

Do obchodu makalu.cz

Popis a parametry

Batoh Biker, Pinguin - objem 25 l

Originál název prodejce: Pinguin batoh Biker 25 Barva: černá

Pro zádový systém je použita velmi pevná a tvarově stálá síťovina, která umožňuje maximální odvětrání. Předpětí zádového oblouku vytváří kompaktní kovový rám. Velká vnitřní zádová kapsa, dvě vnější zipové kapsy, vnitřní organizér na nářadí, reflexní poutka v horní části batohu pro zavěšení přilby, reflexní poutko na blikačku. Odnímatelná pruženka na čele batohu Pinguin Biker 25, boční strečové kapsy, pružné poutko na trekové hole. možnost schování bederního pásu do strečových kapes v případě jeho nepoužívání.

Objem: 25 L
Hmotnost: 0.850 kg
Počet komor: 1
Vnější / vnitřní zipové kapsy: 3 / 0
Nastavitelné ramenní popruhy: Ne
Odnímatelný bederní pás: ne
Integrovaná pláštěnka: Ano
Možnost pitného vaku: ano
Zádový systém: Odvětraný
Zipy: YKK
Materiál: Hicor, YKK, Nexus, Duraflex
Rozměry: 46 x 30 x 22 cm

Materiál:

Hicor
Tkanina z Polyesterových vláken s vysokou pevností, otěruvzdorností a životností. Polyuretanový zátěr tkaniny je na vnitřní straně tkaniny garantuje vodonepropustnost tohoto materiálu v ploše. YKK
Zipy renomovaného japonského výrobce, které patří k tomu nejlepšímu co se v tomto oboru na světě vyrábí. Zipy této značky zaručují kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost. Součásti malých rozměrů ale velkého významu, protože jejich bezproblémová funkčnost je obvykle podmínkou funkce a použitelnosti celého výrobku. Nexus (Švédsko) a Duraflex (Itálie)
Značkové plastové spony s doživotní zárukou významných světových výrobců (Nexus - Švédsko, Duraflex - Itálie). Záruka kvality a spolehlivého chodu.

Parametry

  • Barva: černá

Varianty zboží

Alternativní zboží

Příbuzné zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?