Vybrat kategorii

Bazénová chemie - VI Základní set na chlorové ošetření vody pro bazeny do 10m3 (MINI Triplex tablety, tester, plovák malý)

  • Položka: bazénová chemie
  • Značka: Laguna
  • Prodejce: bazenyshop.cz

290,00 Kč

Do obchodu bazenyshop.cz

Popis a parametry

Bazénová chemie - VI Základní set na chlorové ošetření vody pro bazeny do 10m3 (MINI Triplex tablety, tester, plovák malý)

Originál název prodejce: VI Základní set na chlorové ošetření vody pro bazeny do 10m3 (MINI Triplex tablety, tester, plovák malý)

Set bazénové chemie na chlorovou úpravu pro malé bazénky do 10m3. Obsahuje MINI Triplex tablety 20g 0,5kg, tester vody, plovák malý.

Pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nazávadné vody je bezpodmínečně nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 – 0,8 mg / l a pH v rozmezí 7,2 – 7,6. Obsah chloru v bazénové vodě a hodnota pH se průběžně kontrolují testery nejméně 1 x týdně. K upravení hodnoty pH použijte přípravků pH+ a pH-. Poté použijte k ošetření bazénové vody přípravek MINI Triplex tablety. Po aplikaci přípravku MINI Triplex tablety dochází k postupnému uvolňování chloru (desinfekci a oxidaci organického znečištění vody) a zároveň k rozpouštění látky s algicidním účinkem (prevence a likvidace řas) a vločkovače (odstraňuje případné zakalení vody vyvločkováním nečistot). Dle teploty vody přidávejte každých 6 – 8 dnů 1 – 2 tablety (20 – 40 g) na 3 m3 (3 000 litrů) vody, 1 tabletu při teplotě do 25 °C, 2 tablety nad 25 °C. NIKDY NEHÁZEJTE TABLETY PŘÍMO DO BAZÉNU! (přímý kontakt tablety s fólií může způsobit její vybělení). Tablety se dávkují přes skimmer, nebo plovákem.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku!

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter