Vybrat kategorii

BCAA Amix - 300 ks

U tohoto produktu je možné vybírat ze 2 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: BCAA
  • Množství: 300 ks
  • Značka: Amix
  • Prodejce: vitalsport.cz

649,00 Kč

Do obchodu vitalsport.cz

Popis a parametry

BCAA Amix - 300 ks

Originál název prodejce: Amix BCAA Gold 300 tablet

BCAA Gold Amix™ BCAA Gold je tabletová forma větvených aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 2:1:1. Podporuje růst kvalitní svalové hmoty, urychlení a prohloubení regenerace po náročném výkonu.

- Urychluje a prohlubuje regeneraci
- Podporuje anti-katabolické procesy
- Podporuje nárůst svalové hmoty
- 1000mg BCAA v jedné tabletě

Složení:
BCAA Gold obsahuje: Microcrystalline Cellulose, DiCalcium Phosphate, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, silicon dioxide, L-Leucin , L-Isoleucin, L-Valin , mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, croscarmellose sodium, stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1696 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 24.2 g
Bílkoviny - proteiny 68.6 g
Tuky 3.2 g
Aminokyseliny v 1 tabletě:
L-Isoleucin 250 mg
L-Leucin 500 mg
L-Valin 250 mg

Dávkování:
BCAA Gold Základní denní dávka jsou 3 tablety. Pro ochranu svalové hmoty vezměte 3 tablety 30-60 minut před fyzickým výkonem. Pro urychlení regenerace vezměte 3 tablety ihned po fyzickém výkonu. Oba způsoby můžete kombinovat. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu. S příchutí a sladidlem.

Varianty zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter