Vybrat kategorii

BCAA Scitec Nutrition - 500 g

U tohoto produktu je možné vybírat ze 2 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

589,00 Kč

Do obchodu vitalsport.cz

Popis a parametry

BCAA Scitec Nutrition - 500 g

Originál název prodejce: Scitec Nutrition BCAA Xpress 500 g

Scitec BCAA Xpress 500g představuje speciálně formulovanou směs vysoce účinných větvených esenciálních aminokyselin: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, získaných speciální technologií z přírodního zdroje, která tvoří až 30% z celkového množství aminokyselin svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam významně snižuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání glykogenu při intenzivním tréninku a cvičení. Nitro-X podporuje uvolňování růstového hormonu a insulinu a napomáhají udržovat optimální hladinu testosteronu a kortisolu. Tím vytvářejí podmínky pro anabolický proces, který vede k regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty. Potréninkový anabolizmus je podmínkou pro další výkonnostní růst a zamezení stagnace ve všech druzích sportu, při nichž je svalová práce rozhodující.

Scitec BCAA Express užívejte pro:
Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem.
Podporu novotvorby svalové hmoty.
Pro obnovu energetických zásob.
Pro podporu svalové síly.
Posílení imunitního systému.
Zvyšení výkonnosti a odolnosti.
Navození pozitivní dusíkové bilance.
Podporu tvorby kolagenu v chrupavčitých tkáních.
Pozor! 100 % čisté BCAA aminokyseliny se nerozpouštějí lehko a mají hořkou chuť!

Doporučené dávkování: užívejte 1 - 2 dávky (5 - 10 g) 1 - 3krát denně, nejlépe před či během tréninku a po něm, nebo před spaním, zejména pokud trénujete nalačno nebo bez sportovního nápoje. Každou 5 g dávku (asi 1 vrchovatá čajová lžička) rozmíchejte v minimálně 250 ml tekutiny, např. sportovního (iontového) nápoje, džusu apod.

Tabulka nutričních hodnot:
5g
L-Leucine 2500 mg
L-Isoleucine 1250 mg
L-Valine 1250 mg

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Varianty zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter