Vybrat kategorii

Boilies - Karel Nikl Hotové boilies KrillBerry Varianta: Ready boilie KrillBerry - 24 mm 3 kg

U tohoto produktu je možné vybírat z 6 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: boilies
  • Značka: Karel Nikl
  • Prodejce: kaprarina.cz

1 190,00 Kč

Do obchodu kaprarina.cz

Popis a parametry

Boilies - Karel Nikl Hotové boilies KrillBerry Varianta: Ready boilie KrillBerry - 24 mm 3 kg

Originál název prodejce: Karel Nikl Hotové boilies KrillBerry Varianta: Ready boilie KrillBerry - 24 mm 3 kg

Již je tomu více než dva roky, kdy jsme poprvé do nabídky zařadili rodinu produktů KrillBerry. Více než rok jsem společně s nejužším týmem ladil jednotlivé sladké komponenty, piloval základový mix a dnes je KrillBerry pro mnoho z rybářů jistotou, která často nemá konkurenci. Při sestavování tohoto boilies jsem nechtěl jít cestou klasických příchutí, které jsou u kaprů velmi známé a jejichž účinnost není dle mých zkušeností až tak výjimečná. Proto jsem usilovně sháněl nejrůznější vzorky přírodních koncentrátů, sladkých esencí a ovocných chuťových stimulátorů. Zkrátka něco úplně nového!

Dnes už jsme si jisti, že se naše snaha vyplatila. Podařilo se nám zkombinovat několik prvotřídních ovocných atraktorů výrazných lesních plodů, které vykazují opravdu nadstandardní účinnost. I když jsme tyto tekuté složky zkoušeli v různých mixech, naprosto nejvražednějších výsledků jsme dosáhli po zkombinování s decentně upraveným a doslazeným krill-mixem, který se tak stal základem tohoto nového ovocného zabijáka. Obzvláště na revírech, kde je klasické rybí a masové boilies používáno ve velké míře, bude KrillBerry jasným favoritem! Díky vyšší těkavosti použitých atraktorů je KrillBerry také naprosto ideální pro lov v chladné vodě nebo přímo pro zimní lov.

Parametry

  • Varianta: Ready boilie KrillBerry - 24 mm 3 kg

Varianty zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter