Vybrat kategorii

Černé boty na snowboard Burton - velikost 44 EU

U tohoto produktu je možné vybírat z 6 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: boty na snowboard
  • Pohlaví: dámské; pánské
  • Barva: černá
  • Velikost: velikost 44 EU
  • Značka: Burton
  • Prodejce: skisportmelnik.cz

ve čtvrtek, 24. září u Vás 5 790,00 Kč

Do obchodu skisportmelnik.cz

Popis a parametry

Černé boty na snowboard Burton - velikost 44 EU

Originál název prodejce: Burton Moto Boa MNS 17/18 Velikost: EURO 44

Boty Burton Moto jsou měkké, pohodlné a cenově velmi přijatelné, není tedy divu, že jsou mezi snowboardisty všech úrovní velmi oblíbené. Disponují systémem rychlého šněrování a tepelně tvarovatelnou vložkou pro dokonalý fit.

Technologie

LacingBoa® Coiler™ Closure System, Powered by Burton Exclusive New England Ropes - systém rychlého a snadného šněrování pomocí navíjecí cívky se speciální přírodní tkanicí, která je prakticky nezničitelná, používaná například záchrannými složkami.

Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu boty o celé jedno číslo. Znamená to, že velikost 10 je opravdu velikost 10, ale velikost stopy je 9. Kratší, lehčí a uhlazenější pro dokonalý fit.

Šněrování

Speed Zone Lacing System - pro rok 2016 vylepšený Speed Zone, který představuje lehký a rychlý způsob šněrování. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakci s menší námahou. Je prakticky nezničitelný, a to je důvod, proč ho používají např. kaskadéři, hasiči nebo záchranáři.

Vnitřní bota Imprint 1

Integrated Liner Lacing - integrované šněrování pro pevné utažení vnitřní botičky.

Inner Lace Lock - snadno uzamykatelný vnitřní design je obsažen ve všech Burton botách, je přizpůsobený pro jednoduché ovládání jednou rukou.

Heat-Moldable - veškeré Burton vložky do bot je možné si nechat tepelně vytvarovat speciálním EMU systémem.

Odpružení

DynoLite Outsole - zredukováním hmotnosti o 20 % DynoLite podrážka nabízí skvělé odpružení, lepší pocit z jízdy a konzistentní podporu. Tento exkluzivní design byl zhotoven z pružné směsi speciálně tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazům a mrazivým teplotám.

Flex a odezva

Soft Flex Tongue - měkkým nastavením profilu jazyka je umožněno kontrolovat jeho ohebnost a zvýšit jeho schopnost obalit nohu a kotník pro větší pohodlí.

Komfort

Total Comfort Construction - nová konstrukce, která zaručuje každodenní pocit pohodlí, od první chvíle, sezónu za sezónou.

Snow-Proof Internal Gusset - jazyk boty je vylepšený o vnitřní manžetu, která zajistí spodní část boty a udrží ji v suchu a teple.

Level 1 Molded EVA Footbed

Parametry

  • Velikost: EURO 44

Varianty zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?