Vybrat kategorii

FAQ - Často kladené otázky

 •  Co je SPORTO.cz?

  SPORTO.cz je přehledný vyhledávač sportovního zboží a oblíbený zdroj inspirace pro rekreační i profesionální sportovce. Návštěvníky SPORTO.cz nejen inspirujeme, ale primárně jim usnadňujeme najít prodejce, který jimi hledané zboží nabízí. Ušetří tak čas, který by strávili procházením internetu či jednotlivých sportovních obchodů ve snaze zboží najít.

  Obchodním partnerům zvyšujeme návštěvnost jejich stránek i obrat. Nabízíme jim možnost prezentovat sportovní značky, informovat o nových trendech a inspirovat sportovce.

 •  Jaký XML feed můžu použít?

  Pokud nemáte potřebu pro nás vytvořit speciální XML feed, stačí použít XML feed pro heureka.cz, který je kompatibilní. XML feed zadáváte po registraci v Nastavení účtu v rámci Uživatelské sekce.

 •  Je možné vyhledávač zboží používat i v neplaceném režimu?

  Ne. Pro obchodní partnery (eshopy) je prezentace zboží v našem vyhledávači služba placená. Princip je obdobný jako u jiných vyhledávačů či srovnávačů zboží. Platí se za prokliky, tedy za reálně dovedené návštěvníky na eshop obchodního partnera. Neplatí se žádný podíl z ceny prodaného zboží nebo cokoliv jiného.

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?