Vybrat kategorii

HMB Scitec Nutrition - 90 ks

  • Položka: HMB
  • Množství: 90 ks
  • Značka: Scitec Nutrition
  • Prodejce: vitalsport.cz

349,00 Kč

Do obchodu vitalsport.cz

Popis a parametry

HMB Scitec Nutrition - 90 ks

Originál název prodejce: SCITEC HMB 90 kapslí

SCITEC HMB je metabolit aminokyseliny nazývané leucin. Jeho stálé užívání je schopné ovlivnit vývoj a masivní růst svalové hmoty a síly, přičemž napomáhá i při spalování tuku. HMB snižuje schopnost našeho těla odbourávat bílkoviny, čímž chrání svalové buňky proti katabolismu, rovněž chrání svalové buňky před poraněním v průběhu tréninku. Samozřejmostí je, že jeho účinek je podmíněn tréninkem. Výborně se navzájem doplňují s creatinem.

Creatin totiž napomáhá okamžitému nárůstu svalové hmoty, HMB zvyšuje trvalý nárůst svalové hmoty. Velmi vhodné je rovněž užívání HMB v době diet a tréninků zaměřeným na zkvalitnění a odbourávání tuků, kdy chrání svalovou hmotu proti odbourávání a devastaci.

VÍCE INFORMACÍ

SCITEC HMB je důležitý pro nárůst a dokonalé vyrýsování Vašeho svalstva. SCITEC HMB se silným antikatabolickým účinkem maximálně ochrání Vaši svalovou hmotu během náročného tréninku. SCITEC HMB je určen jak pro začátečníky, kterým pomůže v počátečních bojích podpořit redukci tukové tkáně a dodat impulzy pro svalový růst, tak pro opravdové borce, kteří jeho účinky poznají na vyšší síle a výkonnosti při tréninku a na zvětšení svalových objemů.

Doporučené dávkování: užijte 3 x 2 kapsle společně s jídlem.

Složení: Beta – hydroxy beta – methylbutyrate (HMB), magnézium stearát, želatinová kapsle

2 kapsle ( 1 dávka)

ß-hydroxy ß-metylbutyrát

1000 mg

Upozornění: Vhodné pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter