Vybrat kategorii

Hokejový suspenzor - junior Raptor-X - velikost M

U tohoto produktu je možné vybírat ze 2 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: hokejový suspenzor
  • Velikost: velikost M
  • Typ: junior
  • Značka: Raptor-X
  • Prodejce: hokejman.cz

475,00 Kč

Do obchodu hokejman.cz

Popis a parametry

Hokejový suspenzor - junior Raptor-X - velikost M

Originál název prodejce: Raptor-X Suspenzor trenkový Raptor X JR Velikost: M

Suspenzor trenkový Raptor-x je vhodnou varinatou hokejového suspenzoru, který Vám zaručí volnost pohybu i dostatek místa pro vaše "nadobíčko". Trenkový suspenzor byl dlouhou dobo pouze v elastickém provedení, které byly přímo na těle a tak je bylo nutné velmi často prát. Nové hokejové trenky se suspenzorem od Raptor-x mají několik výhod.

Hokejový suspenzor trenkový - pas

Pas má hokejový suspenzor Raptor X řešen dvojím způsobem. Vnitřní část je držena gumou v pase, která zaručuje běžné držení trenek na těle. Pokud by Vám guma nestačila, je zde i možnost dotáhnout si suspenzor na těle pomocí tkaniček, které jsou vedeny také podél celého pasu.

Trenkový suspenzor - ochrana

Ochrana Vašich partii je u suspenzoru Raptor-x řešena plastovým chráničem, který je anatomicky tvarovaný tak, aby seděl každému hráči. Plastový chránič je tvořen z tvrdého lysovaného plastu, který má po stranách gumu, která chrání proti odírání. Plastový chránič je umístěn ve speciální kapsičce a je odjímatelný, takže můžete zbytek trenek bezproblémů vyprat.

Suspenzor trenkový Raptor X - uchycení štulpen

Některé druhy štulpen nemusí sedět k novým druhům suspenzorům, resp. k podvazkům. Nový systém uchycení totiž využívá suché zipy, které nemusí na některé štulpny "lepit". Nejčastěji se tak jedná o látkové štulpny, které mají potisk, nebo nějaké reklamní prvky. U suspenzoru Raptor-x máte hned dvě varianty uchycení štulpen a je jen na Vás, jakou z nich využijete.

Prvním způsobem ochycení je pomocí podvazků s kovovými klipsy a s kovovými uzávěry, které lze snadno a rychle upevnit štulpny.

Druhým způsobem je pak uchycení štulpny na suché zipy našité na nohavicích trenek, které jsou na přední i zadní straně.

Velikosti v pasu :

JR S: 61-66cm

JR M: 66-71cm

JR L: 71-76cm

Parametry

  • Velikost: M

Varianty zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter