Vybrat kategorii

Máslo Šufánek - 40 g

  • Položka: máslo
  • Hmotnost: 40 g
  • Značka: Šufánek
  • Prodejce: vitalsport.cz

37,00 Kč

Do obchodu vitalsport.cz

Popis a parametry

Máslo Šufánek - 40 g

Originál název prodejce: Šufánek ARAŠÍDOVO-ČOKOLÁDOVÉ MÁSLO 40 g

Pro všechny z vás, kteří trávíte rádi čas v přírodě, na horách, na kole či děláte jiné aktivity, kde by vám naše sklenička s másly překážela, jsme připravili balení na cesty. Ať už vašeho nového kamaráda vezmete kamkoliv, vždy máte při ruce zdroj energie a chutnou svačinku z Olomouce.

Arašídovo-čokoládové máslo vyrábíme z pražených plodů podzemnice olejné, čokolády z Troubelic (75 % kakaa), sušené třťinové šťávy a Himalájské soli. Spojením těchto ingrediencí vzniká lahodná čokoládová pomazánka, která neobsahuje žádné přidané palmové tuky, mléko, sojový lecitin a jiná dochucovadla. Díky pečlivému přístupu k výrobě čokolády v Troubelicích si kakaové boby zachovávají své nutriční hodnoty a jsou zdrojem antioxidantů, vitamínů a flanovoidů.

Tuhá konzistence a bíle krystaly jsou přirozeným jevem při nižších teplotách. Doporučujeme před konzumací ponechat při pokojové teplotě.

SLOŽENÍ
Pražená podzemnice olejná (arašídy) 80 %, sedmdesátipěti procentní čokoláda 12%, sušená třtinová šťáva a himalájská sůl.

Energetické hodnoty ve 100 g: 2360 kj / 564 kcal.

Nutriční hodnoty ve 100 g: bílkoviny 21.2 g, sacharidy 22.3 g, tuky 41.8 g.

Země původu surovin: podzemnice olejná - Argentina a čokoláda - Česká republi

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter