Vybrat kategorii

Plovoucí boilies SBS Baits

U tohoto produktu je možné vybírat ze 2 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: boilies
  • Vlastnost: plovoucí
  • Značka: SBS Baits
  • Prodejce: kaprarina.cz

286,00 Kč

Do obchodu kaprarina.cz

Popis a parametry

Plovoucí boilies SBS Baits

Originál název prodejce: SBS Baits svítící plovoucí boilies FLUO Dark FireFly Příchuť: Frankfurter Sausage


SBS Baits svítící plovoucí boilies FLUO Dark FireFly. Dlouhodobým testováním a vývojem v Anglii a v Evropě bylo vytvořeno toto fluorescenční svítivé Pop up boilies. Jedná se o jedinečný a zvláštní výrobek od společnosti SBS. Po nasvícení vyvolá dlouhodobý svítiví žhnoucí efekt. Kapři jsou velmi zvědaví na světlo a barevné vjemi. Tím můžete přelstít i ty nejopatrnější trofejní kusy. Silná kombinace chutě a ultra-jasné fluoro barvy dává kaprovi signál k tomu, aby rychle reagoval a vy máte tak možnost lovit trofejní kapry. Ve světě si získali tyto flua velmi velkou popularitu a uznání kaprařských es. Naše Pop up boilie plave více jak 48 hod.
Vlastnosti Dark FireFly boilies: Velmi stabilní a tvrdé. Velmi dobře plavou i po více dnech, a mají velmi silný vztlak. Extrémně daleko viditelné díky použití speciálních fluoro svítících barev. Balení: 100 gBarva: žlutá Fluo(pineaplle),žlutá Fluo(frankfurter sausage), červená Fluo(jahoda), růžová Fluo(squid octopus)Chuť: Frankfurter sausage(franfurktská klobása), Squid&Octopus(oliheň&chobotnice), Strawberry(jahoda), Pineaplle(ananas)Průměr: 16mmBaleno: PVC dózaPoužití: celoročně, vynikající v kombinaci s chytacími peletamyDostupnost: skladem

Parametry

  • Příchuť: Frankfurter Sausage

Varianty zboží

Alternativní zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter