Vybrat kategorii

Rybářský vlasec - CARP ´R´ US Clearwater XT - fluorocarbon na naviják Varianta: Clearwater Fluorocarbon Mainline – 12lb/0,33mm (400m)

U tohoto produktu je možné vybírat ze 2 variant. Jejich přehled naleznete níže. Aktuálně vybraná varianta je označena rámečkem.

  • Položka: rybářský vlasec
  • Prodejce: kaprarina.cz

skladem, zítra u Vás 1 679,00 Kč

Do obchodu kaprarina.cz

Popis a parametry

Rybářský vlasec - CARP ´R´ US Clearwater XT - fluorocarbon na naviják Varianta: Clearwater Fluorocarbon Mainline – 12lb/0,33mm (400m)

Originál název prodejce: CARP ´R´ US Clearwater XT - fluorocarbon na naviják Varianta: Clearwater Fluorocarbon Mainline – 12lb/0,33mm (400m)

Tento vlasec prosím nesrovnávejte s vlasci X-line nebo Krystonite. To jsou totiž pouze co-polymerem potažené vlasce. Clearwater Xtra je vysoce oděruvzdorný čistý monofilní kmenový fluocarbon s nulovou tvarovou pamětí. Na rozdíl od všech dosud nabízených prochází Clearwater Xtra skrz očka prutu snadno a je odolný vůči zkroucení. Během terénních testů překonal všechny klasické monofilní vlasce a díky své neviditelnosti přinášel mnohem více záběrů. Není to levná záležitost. Je to ale to bezesporu to nejlepší. Na cívce je označen na hranici 200 metrů, díky čemuž víte, kolik jste ho navinul. Nebudete věřit jeho výsledkům!!

Parametry

  • Varianta: Clearwater Fluorocarbon Mainline – 12lb/0,33mm (400m)

Varianty zboží

Alternativní zboží

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?