Vybrat kategorii

Syrovátkový kaseinový protein

  • Položka: protein
  • Vlastnost: kaseinová; syrovátková
  • Prodejce: vitalsport.cz

43,00 Kč

Do obchodu vitalsport.cz

Popis a parametry

Syrovátkový kaseinový protein

Originál název prodejce: Grenade Reload Protein FlapJack 70g Příchuť fruit

Reload Protein FlapJack
- flapjack s vysokým obsahem proteinů - tři zdroje proteinu včetně micelárního kaseinu - přes 26% proteinu na tyčinku - žádné rafinované cukry nebo saturované tuky Reload® nabízí ideální volbu pro svačinu složenou z vysoce kvalitních proteinů, kterou si můžete dát kdykoli během dne. Flapjack v sobě spojuje postupně uvolňované sacharidy a tři zdroje proteinu – syrovátkový koncentrát, micelární kasein a vysoce filtrovaný sojový izolát spojené dohromady v delikátní pečené tyčince. Aby se zamezilo denaturaci proteinu, jsou ovesné vločky předpečeny a až poté je do nich přidán protein. Tato technologie výroby činí jednu z nejkvalitnějších a také nejlépe chutnajících tyčinek na trhu. Na rozdíl od jiných tyčinek neobsahuje Reload® žádný hydrolizovaný želatinový kolagen, který jiné značky přidávají za účelem zvýšení obsahu proteinu. I tak se podařilo dosáhnout obsahu více než 26% proteinu na tyčinku. Reload® je dostupný ve čtyřech příchutích – banofee, čokoláda, ovoce a kokos. Balení: 70 g

Dávkování: Berte kdykoliv během dne na svačinu, nebo po skončení tréninkové jednotky. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Vhodné pro vegetariány. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Výživové údaje čokoládová příchuť:
Počet dávek v balení: 1 x 70 g 100 g 70 g*
Energetická hodnota 1818 kJ / 434 kcal 1273 kJ / 304 kcal
Tuky 19,7 g 13,8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,0 g 1,4 g
Sacharidy 45,0 g 31,5 g
Z toho cukry 11,5 g 8,1 g
Vláknina 12,3 g 8,6 g
Bílkoviny 27,0 g 18,9 g
Sůl 0,1 g 0,08 g
*1 porce odpovídá 70 g. Balení obsahuje 1 porci.

Složení: proteinová směs (27 %) (sójové hrudky, sójový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát), ovesné vločky (19 %), řepkový olej, zvlhčovač glycerin, oligofruktózový sirup, hnědý cukr, částečně invertovaný rafinovaný sirup, kakaový prášek, kakaová vláknina, aroma.

Proteinová tyčinka, s cukrem.

Parametry

  • Příchuť: fruit

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter