Vybrat kategorii

Žluté dětské chytré hodinky LK 703, Helmer

 • Položka: hodinky
 • Barva: žlutá
 • Vlastnost: dětská; chytrá
 • Model: LK 703
 • Značka: Helmer
 • Prodejce: kasa.cz

1 715,01 Kč

Do obchodu kasa.cz

Popis a parametry

Žluté dětské chytré hodinky LK 703, Helmer

Originál název prodejce: Helmer LK 703 dětské (Helmer LK 703 Y) žluté

DĚTSKÉ HODINKY S BAREVNÝM DOTYKOVÝM DISPLAYEM, S GPS LOKÁTOREM, S MOŽNOSTÍ VOLÁNÍ, SLOUŽÍ KE KONTROLE POHYBU VAŠICH DĚTÍ.

JAK FUNGUJÍ?
Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace.

Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 30 MB/měsíc.

INSTALACE SIM KARTY
Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout micro SIM kartu do slotu pod voděodolnou gumovou krytkou, součástí balení je i krytka náhradní.

NABÍJENÍ HODINEK
Nabíjení hodinek probíhá za pomocí USB kabelu, který je součástí balení

SLEDOVÁNÍ A OVLÁDÁNÍ HODINEK POMOCÍ MOBILNÍ APLIKACE
Hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS. K dispozici jsou i příkazy pře SMS.

PŘEHLED FUNKCÍ
Map – po kliknutí na toto tlačítko se otevře mapa s vyznačením polohy hodinek. Při dobrém GPS signálu bývá přesnost lokace do 5 m. A v mapě je pak GPS pozice označena nápisem satelite. Při nedostatečném GPS signálu (např. uvnitř budov se silnými zdmi) jsou hodinky lokalizovány pomocí sítě GSM, ve které ukáží nejbližší polohu vysílače/dokrývače mobilního operátora. Bod je pak označen nápisem LBS a přesnost této lokace závisí na Vaší vzdálenosti od tohoto bodu.

 • Footprint – vykreslí v mapě trasu hodinek za vybraný časový úsek
 • SOS - umožňuje nastavit 2 tel. čísla na která je možné se dovolat po stisknutí jednoho ze dvou tlačítek na hodinkách
 • Varování sundání hodinek – hodinky jsou na své zadní straně vybaveny senzorem, který rozpozná jejich sundání a hodinky odešlou varovnou zprávu
 • Geofence – umožňuje nastavit hodinkám prostor, ve kterém se mohou pohybovat. Pokud tento prostor opustí, odešlou varovnou zprávu
 • Vzdálený odposlech – umožní odposlouchávat zvuky v okolí hodinek
 • Volání na hodinky – na hodinky je možné se dovolat a přijmout hovor.
 • Telefonní seznam v hodinkách – je možné zadat až 10 tel. čísel na které je možné se z hodinek dovolat
 • Intercom – umožňuje nahrát a odeslat na hodinky hlasovou zprávu v délce až 15 vteřin. Na hodinky je možné zaslat i SMS zprávu Nastavení hesla

Helmer LK 703

GPS lokátor s funkcí chytrých hodinek Helmer LK 703 s dotykovým displejem slouží ke kontrole pohybu vašich dětí. Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro bezproblémovou funkčnost se tedy doporučuje vložit do hodinek SIM kartu s datovým tarifem, ze které lze odesílat i SMS. V aplikaci lze využít další funkce, mezi které patří historie pohybu, možnost nastavení dvou telefonních čísel pro volání SOS, upozornění na sundání hodinek, vzdálený odposlech, volání, zasílání hlasových a SMS zpráv na hodinky a možnost nastavit území, které když lokátor opustí, odešle SMS na přednastavené telefonní číslo.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEPodporované sítě: GSM/GPRS


GSM frekvence: 850/ 900/ 1800/ 1900


Poziční přesnost: 5 m


Technologie baterie: Li-Iontová


Kapacita baterie: 400 mAh


Výdrž baterie: 100 hodin


Rozměry: 52 x 31 x 11,8 mm


Hmotnost: 39 g


Barva: žlutá

Chcete ještě více inspirace, tipů a zajímavých informací o sportovním vybavení?

Odebírat newsletter